Základní informace

PaperStone®, ekologický materiál nové generace.

pro výrobu nábytku a navrhování interiérové ​​architektury. Jeho jedinečnost je v zásadě odvozena od jeho složení. PaperStone® je ve skutečnosti prvním kompozitním materiálem na světě vyrobeným z 100% recyklovaného papíru a lepenky s certifikací FSC®. Je složen z naskládaných vrstev papíru, které jsou poté nasyceny pigmentovanou pryskyřicí zvanou PetroFree ™, která zvyšuje stálost barev a odolnost. Pryskyřice neobsahuje sloučeniny odvozené z ropného odpadu.

Získává se „lisováním“ kešu skořápek a přírodních pigmentů. Neobsahuje žádné chemické složky. PaperStone® je nejen krásný přírodní materiál, ale také technologicky vyspělý.

V aplikacích odhaluje PaperStone® své nejlepší technické a profesionální funkce. Každá deska má po celé své tloušťce pevný a homogenní vzhled. Díky svému vynikajícímu výkonu – odolává až 180 °, aniž by vykazoval viditelné vady a je zcela voděodpudivý – proto je PaperStone® zvláště vhodný pro výrobu kuchyňských nebo koupelnových desek. Materiál je certifikovaný a vhodný pro styk s potravinami a dále je ekologický a netoxický – bez zbytků formaldehydu a bez VOC. PaperStone® nabízí 10letou záruku.

Navíc díky svým estetickým vlastnostem připomínající teplé a přirozené barvy země, se výborně hodí k použití v mnoha oblastech, jako jsou podhledy, obklady svislých stěn, bytové a komerční zařízení a mnoho dalšího. PaperStone® nabízí také důležité certifikace (požární odolnost ve třídě A, vhodnost pro styk s potravinami s evropskou certifikací CE1935 a americkou NSF.)

PaperStone® je certifikován podle standardů Forest Stewardship Council®

POPIS

DOSTUPNÉ VELIKOSTI

DOSTUPNÉ TLOUŠŤKY