Venkovní panely

Venkovní panely

Nabízíme řešení také pro venkovní použití!

  • Ideální pro venkovní kuchyňské desky, krytiny, pro výrobu zahradního nábytku nebo částí nábytku.
  • Inovativní, odolný a ekologický.
  • Vyráběno výhradně ze 100% recyklovaného papíru.
  • Použití pigmentů místo barviv maximalizuje homogenitu barev a odolnost proti UV záření.
  • Certifikováno v souladu s normami FSC®.

Pro zlepšení odolnosti proti UV záření se doporučuje povrch ošetřit „OSMO (r) TopOil 420 UV EXTRA“. PaperStone® je vynikající volbou pro mnoho exteriérových použití, jako jsou venkovní kuchyňské pulty, horizontální a vertikální obložení, police, sedadla, lehátka a další. Silný a odolný papír PaperStone® pro venkovní použití nabízí kvalitní alternativní řešení a flexibilní design.

Odolný, ekologický

Můžete se spolehnout na vynikající odolnost a výjimečnou pevnost v tahu při použití upevňovacích prvků. U kompozitních panelů PaperStone® nedochází k poškození vodou ani k poškození v průběhu času plísněmi nebo zvláště vlhkým prostředím. Panely PaperStone® lze snadno řezat a perforovat pomocí běžných nástrojů s diamantovými bity Widia nebo PCD.

Požární ochrana

PaperStone® nabízí maximální bezpečnost a ochranu proti požáru. Je zvláště vhodný pro aplikace, které vyžadují vysokou požární odolnost. PaperStone® se neroztaví, neroztéká ani není výbušný. V případě požáru si udržuje svoji stabilitu po delší dobu. Má hodnocení UL třídy A pro difúzi plamene a kouř podle hodnocení ASTM E84.

Panely PaperStone® jsou k dispozici ve velikostech, které splňují specifické požadavky aplikace. Maximální velikost panelu je 3658 x 1530 mm. Panely lze na pracovišti řezat na míru a perforovat.

Údržba

Panely PaperStone® lze čistit měkkým hadříkem a jemnými čisticími prostředky. DŮLEŽITÉ: Nepoužívejte čisticí prostředky, které obsahují amoniak.  Pro další informace nás kontaktujte.

Dostupné barvy