Jednobarevné panely

Jednobarevné panely

Řada „Jednobarevné panely“ se skládá z 8 plných barev a je původní řadou PaperStone®. Řada je vyrobena ze 100% recyklovaného papíru, certifikovaného FSC® a fenolové pryskyřice, jejíž složení není ropného původu, nazývaná PetroFree ™. Každá deska má po celé své tloušťce pevný a homogenní vzhled. Díky svým vlastnostem odolává teplotám až 180 °C a je voděodolný. PaperStone® je obzvláště vhodný pro výrobu desek pro koupelny a kuchyně.

Díky svému atraktivnímu vzhledu s teplými přírodními tóny země je také ideální pro použití v mnoha dalších oblastech použití, jako jsou stropní podhledy, obklady svislých stěn, bytové a komerční zařízení a mnoho dalšího. PaperStone® také získal důležité certifikace, včetně požární odolnosti třídy A, vhodnosti pro styk s potravinami v souladu s evropskými certifikáty EC1935 a americkými NSF®. 

Je vyráběn z recyklovaného papíru a přírodní pryskyřice s certifikací FSC®, díky niž získal také důležité ekologické certifikáty Forest Stewardship Council, čímž je způsobilý pro použití v biologických budovách a pro přidělování kreditů LEED®.

Dostupné barvy